Menu Zamknij

Portfolio

perfekcjonizm
i fantazja

Każde z naszych wnętrz jest unikalne, stronimy bowiem od wszechobecnej sztampy i popularnych rozwiązań. Proponujemy koncepcje zgodne z najnowszymi trendami designu, nie zapominając o klasyce i funkcjonalności. Nasi klienci otrzymują estetykę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb, marzeń i zamiłowań.

To kim jesteś warunkuje to czym chcesz się otaczać na co dzień. Świetna komunikacja oraz wyczucie gustów sprawiają, że czujesz się twórcą własnej przestrzeni.

Na każdą z poniższych realizacji wpływ wywarły pasje, doświadczenia i osobowość – poznaj naszych klientów i efekty pracy Queen Design.

0 %
Zadowolonych klientów
0
mkw położonych podłóg
0 lat
doświadczenia
0
minut konsultacji z klientami

Inspiracje

To wnętrze jest fuzją zamiłowania do stylu nowoczesnego glamour oraz miłością do wyszukanej elegancji . Klienci to ludzie często podróżujący służbowo po świecie, szukający domowego odpoczynku przy brzmieniach gitary elektrycznej, w szczególności Jimi’ego Herdirx’a.

Willa 270m2
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Oto projekt dla zaprzyjaźnionego dewelopera zlokalizowany w nadmorskim kurorcie. Mieszkania przeznaczone jako letnie rezydencje miały być niepretensjonalne, jasne i świeże.

Letnia rezydencja 62 m2
Lokalizacja: Dębki

Inspiracją dla tego wnętrza był grecki rodowód właściciela, którego z jednej strony fascynują antyczne, kolorowe mozaiki, a z drugiej ład i prostota. Połączenie obu koncepcji dało unikalny efekt.

Apartament 120 m2
Lokalizacja: Warszawa WILANÓW

Celem tych projektów jest podkreślenie uniwersalnej elegancji, przy sztywno określonych ramach budżetu. Właściciel, prywatnie inwestujący w nieruchomości, chciał, aby podobały się szerokiemu gronu jego klientów. Mieszkania znalazły nabywców jeszcze w trakcie prowadzenia prac wykończeniowych.

Mieszkanie 41 m2
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Klientka przeprowadziła się do Polski po wielu latach zamieszkiwania w USA. Styl europejski nie był zatem mile widziany, stąd impresje tego projektu wywodzą się z trendów panujących na amerykańskim rynku nieruchomości.

Dom 240 m2
Lokalizacja: Janki

Wnętrze klasyczne, podążające za nowoczesnymi trendami – klientka nie miała sprecyzowanych gustów, natomiast chciała, aby każde pomieszczenie było unikalne, ale komponowało się z pozostałymi.

Mieszkanie
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin

Po przeprowadzce do Polski, klienci chcieli zachować elementy typowe dla swojego domu we Francji. Zawodowo związani ze służbami mundurowymi, w życiu prywatnym poszukujący odrobiny szaleństwa, które przekłada się na ekstrawaganckie wnętrza.

Mieszkanie 65 m2
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Właścicielka tego domu – artystka, każde wakacje spędza w Prowansji, poszukując tam inspiracji. Stąd zamiłowanie do słońca i akcentów, które łączą ogólny styl śródziemnomorski z unikalnymi elementami, wywodzącymi się z tej południowej francuskiej krainy.

Dom 145 m2
Lokalizacja: Warszawa Wilanów

W tej nieruchomości zamieszkał singiel – ceniący elegancję oraz ład. Mieszkanie ma spełniać przede wszystkim założenia funkcjonalne – w domu gości wielu znajomych. Poszukiwał rozwiązań otwartej części dziennej i nieco ukrytej części prywatnej.

Mieszkanie 65 m2
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Skontaktuj się z nami

ul. L. Waryńskiego 28/48
00-650 Warszawa,

+48 507 501 102
pracownia@queendesign.pl

sprawdź opinie o nas

5.0

Na podstawie 330 opinii